Deelnemers 2019

2,6 ton

Startnummer Naam Woonplaats Merk trekker Type trekker 
1 Luca Poelman Doetinchem Fordson Major
2 Niels Didam Leyland 245
3 Frank Bod Beek David Brown 990
4 Frederike Schut Babberich Fendt 103S
5 Bas Nieuwenhuis Toldijk Massey-Ferguson 155
6 Bram Berendsen Toldijk Fiat 446
7 Peter-Jan Remmelink Hummelo Ford 3055
8 Frans Derksen Beek Landini 5500
9 Paul Teunissen Nieuw-Wehl Ford 3000
10 Raymond Wenting Didam International  383
11 Theo Scheerder Loil Same Taurus 60
12 Bob te Lindert Zelhem International  633
13 Marco Koning  Wehl International  633
14 Bas Heijneman Zevenaar  International  523
15 Luc Duiven Hanomag 500e
16 Maik Fenneman  Zeddam Renault  651
17 Erik Ordelman Zevenaar Renault 89

3,8 ton

Startnummer Naam Woonplaats Merk trekker Type trekker 
1 Romij Groenhuijzen Wehl Valmet 605
2 Gerbert Jesse  Duiven Massey Ferguson 365
3 Geert Kleinreesink Didam International 824
4 Leo Köning  Wehl International 844-s
5 Menno Heijneman zevenaar International 824
6 Thomas Teunissen Nieuw Wehl Ford 5600
7 Jim te Lindert Heelweg John Deere 2030
8 Sarah Hoogveld Graffekamp David Brown 1210
9 Geurtjan Smids Herwen John Deere 2130
10 Wilco Looman Didam Ford  4600
11 Wim Bolder Loil Fiat  850

4,5 ton

Startnummer Naam Woonplaats Merk trekker Type trekker 
1 Wout Jansen Wehl international 845xl
2 Richard Peters Didam Massey Ferguson 188
3 Dennis Strikkeling Wehl Valmet 755
4 Bennie Bod Loil Ford 7700
5 Harm Bisseling Duiven International  844-s
6 Tessa Kock Wehl International  844-s
7 Stan Zweers Duiven Ford 7700
8 Joran Koetschruiter Voorst International 844-s
9 Bart Kock Wehl Fiat 1000
10 Toon Kock Wehl Ford 1004
11 Nick Lucassen Kilder International  856xl
12 Thijs Möllers  Loil Valmet 705
13 Mark Oosterink Laag Keppel International  946
14 Edward Theunissen Nieuw-Wehl New Holland TS90
15 Tom Lucassen Kilder Fendt 307 LS
16 Thomas Besselink  Duiven  Ford 7600
17 Arje Hebbink Zelhem International  844s
18 Roy Damen Babberich Fendt 610
19 Rick Achterkamp Zevenaar Hanomag  901E
20 Vincent Derksen Didam  International  1046
21 Wilco Scheers Wehl Valmet  705

5,5 ton

Startnummmer Naam Woonplaats Merk trekker Type trekker 
1 Ruben Mulder Wehl Valmet  8150
2 Chiel Messing Azewijn Fendt 311 lsa
3 Jan Remmelink Hummelo Massey Ferguson 6255
4 Ben Teunissen Nieuw-Wehl Ford 9600
5 Thijs Bisseling Duiven Case International 956 xl
6 Dirk Bisseling Duiven Case International 844 xl plus
7 Jan Remmelink Hummelo Massey Ferguson 6255
8 Geraldo Bod Kilder David Brown 1690
9 Nick Azewijn International 956
10 Ronald Groenhuizen Wehl Valmet  805
11 Sander Welmers Brummen International 956
12 Tom Bolder Loil International  1066
13 Dennis Loeters Greffelkamp John Deere 3130
14 Jeroen Keuper Gendringen International 956
15 Rien Barthen Didam Massey Ferguson 3075
16 Tieme Hendriksen  Nieuw-Wehl Massey Ferguson 5455
17 Cor van Straaten Nieuw-Wehl New Holland 7740
18 Nick Rasing Loil International  1466
19 Emiel Roording Nieuw-Wehl John Deere 6410

7 ton

Startnummmer Naam Woonplaats Merk trekker Type trekker 
1 Jelle Hendriksen  Wehl Massey Ferguson  6465
2 Thijs Hettelaar Megchelen fendt  512
3 Luuk Köning Zevenaar Case MX 135
4 Martijn Teunissen Nieuw-Wehl Ford 8210
5 Theo van Straaten Nieuw-Wehl Ford  8210
6 Luke Strikkeling Kilder John Deere 6810
7 Jasper Rietveld Giesbeek Deutz-Fahr Agrotron 150
8 Arjan Putman  Laag Keppel  Case 1270
9 Rick Remmelink Hummelo Deutz TTV 610
10 Martijn Polman  Drempt Deutz DX154
11 Frenske Derksen Beek  Case 1570
12 Linda Reuling Wehl fendt 612
13 Gerwin Bulten Doetinchem International 1455 xl
14 Sjoerd Hendriksen Wehl Case 1455 xl
15 Mark Boxstart Oud-Zevenaar Fiat 1880 DT

10 ton 

Startnummer Naam Woonplaats Merk trekker Type trekker 
1 Quinten Peters Wehl Fendt  514
2 Luuk van Gessel Wehl Fendt 912
3 Erwin Köning  Wehl Kubota 7731
4 Jeffrey Baars Kilder Fendt 612
5 Kevin van Raaij Wehl Case 5288

Demo

Type Naam Woonplaats Merk trekker Type trekker 
5,5 ton Hobbysport Koen Kleinreesink Didam Volvo 810

 

 

De meest gezellige trekkertrekwedstrijd van de regio!