2011


Plaats Naam Plaats Merk Trekker Type Trek 1 Trek 2 Totaal
1 Franske Derksen Beek David Brown 990
F.P
83,42 183,42
2 Joris Simmes Netterden Renault 561 S
F.P
76,67 176,67
3 Vincent Derksen Didam International 523
F.P
70,54 170,54
4 Paul Teunissen Nieuw Wehl Ford 3000
F.P
66,20 166,20
5 Leon te Pas Megchelen International 453
F.P
65,30 165,30
6 Koen Kleinreesink Didam Zetor 4751
F.P
64,72 164,72
7 Theo Teunissen Nieuw Wehl International 423
F.P
64,48 164,48
8 Gerbin Putman Wehl Hanomag Granit 500
F.P
58,97 158,97
9 Theo Kaal Loerbeek John Deere 1630 41,73 19,00 60,73
Plaats Naam Plaats Merk Trekker Type Trek 1 Trek 2 Totaal
1 Frank Bod Beek David Brown 1210
F.P
80,58 180,58
2 Willy Putman Wehl Case international 685 XL
F.P
74,30 174,30
3 Bennie Bod Beek Ford 500
F.P
73,52 173,52
4 Erwin Bulsink Wehl International 844S
F.P
71,51 171,51
5 Saskia Kleinreesink Didam International 824
F.P
65,27 165,27
6 Rens Tiemessen Kilder International 644
F.P
63,61 163,61
7 Arjan Geurds Loil International 824
F.P
60,33 160,33
8 Theo Vonk Nieuw Wehl John Deere 2130
F.P
59,38 159,38
9 Harald Wenting Loil Massey Ferguson 675 78,79 80,30 159,09
10 Pim Bulten Kilder John Deere 2040S     F.P 58,91 158,91
11 Rens Scholten Azewijn International 824 94,10 58,61 152,71
12 Wim Bolder Loil Fiat 850 84,51 64,30 148,81
13 Geert Kleinreesink Didam International 824 82,98 63,41 146,39
14 Leo Koning Wehl International 824 86,41 52,97 139,38
15 Erwin Koning Wehl International 844S 73,83 54,73 128,56
16 Thijs Jansen Zevenaar Claas 65,94 48,27 114,21
17 Gert Jan Lieftogt Nieuw Wehl Steyr 8070 34,41 50,72 85,13
18 Rick van Dillen Didam John Deere 2130 38,13 39,70 77,8
Plaats Naam Plaats Merk Trekker Type Trek 1 Trek 2 Totaal
1 Tom Bolder Loil International 1055
F.P
93,13 193,13
2 Ruben Mulder Wehl Schlüter SV950
F.P
91,04 191,04
3 Nick Rasink Loil International 946
F.P
87,67 187,67
4 Jeffrey Baars Kilder Fendt 610S 97,50 80,38 177,88
5 Jurgen Arends Didam John Deere 3130 93,76 76,98 170,74
6 Bart Kock Wehl Ford 1004 Super 6 90,02 77,66 167,68
7 Waldo Wijnholts Loil John Deere 3130
F.P
67,42 167,42
8 Harry Reuling Nieuw Wehl Fordson Power Major 94,20 71,76 165,96
9 Jos Lucassen Varsselder Valmet 900
F.P
63,98 163,98
10 Wilco Haagen Nieuw Wehl International 844S
F.P
53,02 153,02
11 Toon Kock Wehl Ford 1004 Super 6 81,57 71,04 152,58
12 Dennis Groenewoud Rheden Belarus 944 Turbo 86,82 61,50 148,32
13 Marco Koning Wehl International 844S 71,92 60,04 131,96
14 Edward Teunissen Nieuw Wehl New Holland TS 90 70,60 60,97 131,57
15 Rick Scholten Gaanderen International 844 64,02 64,77 128,79
Plaats Naam Plaats Merk Trekker Type Trek 1 Trek 2 Totaal
1 Jan Remmelink Hummelo Massey Ferguson
6255
F.P
F.P
200
2 Ben Teunissen Nieuw Wehl Ford
9600
F.P
94,82 194,82
3 Tom Bolder Loil International
1246
F.P
94,49 194,49
4 Stef Hooiman Azewijn International
956
F.P
91,73 191,73
5 Jan Vonk Nieuw Wehl John Deere
3050
F.P
89,47 189,47
6 Bennie Baars Kilder Fendt
308/90
F.P
88,47 188,47
7 Cor van Straaten Nieuw Wehl Ford
7740
97,61 87,85 185,46
8 Erik Wissink Doetinchem International
1246
97,55 79,89 177,44
9 Marty Roording Nieuw Wehl John Deere
6410
90,6 77,67 168,27
10 Wilco Looman Nieuw Wehl Massey Ferguson
5455
81,94 75,32 157,26
11 Willy Hendriksen Nieuw Wehl Massey Ferguson
5455
69,08 87,08 156,16
12 Dylan Koenders Arnhem International
1046
75,76 67,55 143,31
Plaats Naam Plaats Merk Trekker Type Trek 1 Trek 2 Totaal
1 Emiel Lucassen Varselder
Case
5130
F.P
99,30 199,30
2 Martin Hendriksen Nieuw Wehl
Massey Ferguson
6465
F.P
96,30 196,30
3 Arjan Lucassen Varselder
Ford
8340
F.P
92,50 192,50
4 Hein Simmes Netterden
New Holland
Ts110A
F.P
92,33 192,33
4 Theo van Straaten Nieuw Wehl
Ford
8340
F.P
92,20 192,20
6 Stefan Hartjes Angerlo
John Deere
6820
F.P
91,52 191,52
7 Sjoerd Hooijman Azewijn
Massey Ferguson
6465
F.P
89,91 189,91
8 Henk Hesselink Angerlo
John Deere
6510
F.P
87,73 187,73
9 Rick Berntsen Azewijn
John Deere
6530
79,72
F.P
179,72
10 Karel Lueb Zevenaar
Claas
Arion 640
F.P
78,73 178,73
11 Wilco Jansen Wehl
Claas
Ares 657
90,20 72,02 162,22
Plaats Naam Plaats Merk Trekker Type Trek 1 Finale
1 Leonie Steenbreker Nieuw Wehl International
744
F.P.
92,41
2 Kim Harmsen Doesburg International
744
F.P.
91,64
3 Amber Meijer Wehl Case International
685 XL
98,95
4 Milou Rasing Loil International
946
93,89
5 Lucie Arends Didam John Deere
3130
86,57
6 Lonneke Polman Wehl International 844 S 84,54
7 Wendy Wissink Doetinchem International 744 74,77
8 Melanie Bulten Kilder International
824
63,52
9 Annemieke Grob Laag Keppel Case International
844 XL
57,61
10 Rianne Hendriks Laag Keppel Case International
844 XL
53,35

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

De meest gezellige trekkertrekwedstrijd van de regio!