Deelnemers 2012

2,6 Ton

Startnummer Naam Plaats Merk Trekker Type
201 Pim Bulte Kilder John Deere 1120
202 Bennie Tiemessen Kilder Hanomag Perfect 400
203 Thijs Möllers Didam International 523
204 Mark Oosterink Eldrik Fiat 500
205 Joris Simmes Netterden Renault 651 S
206 Patrick Rasing Loil John Deere 1130
207 Tom Lucassen Kilder International 453
208 Paul Teunissen Nieuw Wehl Ford 3000
209 Frank Bod Beek David Brown 990
210 Marty Roording Nieuw Wehl International 423

3,8 Ton

Startnummer Naam Plaats Merk Trekker Type
301 Gerrit Bulte Kilder John Deere 2040 S
302 Rens Tiemessen Kilder International 644
303 Luuk Bolder Didam Fiat 850
304 Dennis Strikkeling Wehl Valmet 605
305 Willy Putman Wehl Case 685 XL
306 Geurtjan Smids Herwen John Deere 2130
307 Gerbert Besselink Duiven Massey Ferguson 365
308 Rens Scholten Azewijn International 824
309 Rick van Dillen Didam John Deere 2130
310 Wilco Haagen Wehl International 844 S
311 Jeroen van Huet Duiven John Deere 5500
312 Theo van Straaten Nieuw Wehl International 844 S
313 Bert Peters Didam Massey Ferguson 675
314 Bjorn Kaal Nieuw Wehl John Deere 2250
315 Ludo van Haeren Wehl Fendt 304
316 Bennie Bod Didam Ford 5000
317 Arjan Lucassen Varsselder Ford 5000
318 Leo Köning Wehl International 824
319 Koen Kleinreesink Didam International 824

4,5 Ton

Startnummer Naam Plaats Merk Trekker Type
401 Roy Damen Wehl Fendt 610S
402 Tom Bolder Didam International 1055
403 Nick Rasing Didam International 946
404 Jan Vonk Wehl Schlüter 950 SV
405 Ruben Mulder Wehl Volvo 700
406 Maarten Schennink Zevenaar John Deere 6100
407 Bart Kock Wehl Ford 1004
408 Toon Kock Wehl Ford 1004
409 Jeffrey  Baars Kilder Fendt 308 LS
410 Erik Haagen Wehl Steyr 8090
411 Edward Teunissen Nieuw Wehl New Holland TS 90
412 Pascal Putman Halle Valmet 655-4
413 Gerben Wenting Didam John Deere 6120
414 Jos Lucassen Varsselder Volvo BM 650

5,5 Ton

Startnummer Naam Plaats Merk Trekker Type
501 Martijn Polman Wehl Fendt Turbomatic 312 LSA
502 Bas Heijneman Zevenaar Ford 6810
503 Ties Bolder Didam International 1246
504 Menno Heijneman Zevenaar Case International 1056 XL
505 Emiel Roording Nieuw Wehl John Deere 6410
506 Dennis Loeters Didam John Deere 3130
507 Waldo Wijnholts Loil John Deere 3130
508 Jurgen Arends Didam John Deere 3130
509 Cor van Straaten Nieuw Wehl Ford 7740
510 Shardon Putman Halle Valmet 655-4
511 Bennie Baars Kilder Fendt 308/90
512 Arno Wenting Didam John Deere 6320
513 Ben Teunissen Nieuw Wehl Ford 9600

7 Ton

Startnummer Naam Plaats Merk Trekker Type
701 Joris Köning Giesbeek Mc Cormick MTX 145
702 Hein Simmes Netterden New Holland TS110A
703 Bart te Pas Gendringen Fendt 712 Vario
704 Stefan Hartjes Angerlo John Deere 6820
705 Theo van Gessel Wehl Fendt 716
706 Joachim Peters Vethuizen New Holland T 6030
707 Johan Peters Lengel International 1455 XL
708 Emiel Lucassen Varsselder Case 5130
709 Rick Berntsen Azewijn John Deere 6530

Stoere Boerinnen Klasse

Startnummer Naam Plaats Merk Trekker Type
D01 Melanie Bulte Kilder International 824
D02 Iris Rasing Didam International 1055
D03 Malou Rasing Didam International 946
D04 Lonneke Polman Wehl Steyr 8090
D05 linda Reuling Nieuw Wehl Fendt 610S
D06 Lucy Arends Didam Ford 1004
D07 Sylmi Lendering Wehl International 844S
D08 Amber Meijer Wehl Case 685Xl
D09 Debbie Wenting Didam John Deere 6120
D10 Leoliene Steenbreker Nieuw Wehl International 744

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

KOM EN BELEEF‘N GEMOEDELIJK WEEKEND VOOR JONG EN OUD!